Brenda van den Berg mental coach / psychosociaal therapeut
Praktijk Empowerr
's-gravenzande
Als mental coach / psychosociaal therapeut help ik jou om beter om te gaan met sociale en psychische problemen. Denk daarbij aan angsten, depressies (overspannen, burn/bore – out) en stress. Ik ben gespecialiseerd in angsten/depressies, burn/bore out en geaardheid issues.
Ik geef je inzichten en leer je om te denken en jou weer terug te zetten in jouw zielskracht. Ik werk sinds 2014 als coach/psycholoog. Ik werk ‘anders’ ik kijk naar jou als persoon naar jouw fysieke, psychische en spirituele kwaliteiten en hoe we die kunnen aanzetten, zodat jij het optimale uit het leven kan gaan halen.
Coaching/therapie op locatie
Ik werk ambulant. We kunnen bij jou thuis of op een andere locatie afspreken. Het eerste gesprek (kennismaking) is gratis. De sessies stem ik zoveel mogelijk af op je wensen. Ik werk in de complementaire / alternatieve zorg. Mijn hulpverlening wordt niet vergoed door de zorgverzekeraar.
- Psychosociale sessie (90 min per sessie) - 90,-- incl. btw en benzinekosten voor clienten IN het Westland
- Psychosociale sessie (90 min per sessie) - 90,-- incl. btw en excl. benzinekosten (23ct/km) voor clienten BUITEN het Westland
Tijdens de sessies hebben we gesprekken. Waar loop je tegen aan? Wat gaat er goed? Wat kan er beter/anders? Wat of wie heb je daarvoor nodig?
Buiten de gesprekken die we voeren, kunnen er ook opdrachten en/of oefeningen bij zitten. Alles wat goed voelt en past bij jou. Als coach/therapeut vind ik het ook erg belangrijk als er een klik is en vertrouwen.